O společnosti

Hlavní činností společnosti SILVERUM s.r.o. je velkoobchod a maloobchod s fyzickým stříbrem, zlatem a ostatními investičními kovy.

Společnost má administrativní centrálu v Praze. Firma provozuje na adrese www.silverum.cz e-shop, určený především koncovým zákazníkům. Pro střední a velké investory zajišťuje další rozšířené související služby. Poskytuje specializované poradenství zaměřené na problematiku hedgingu, burzovních a mimoburzovních doplňkových investičních nástrojů. Naši lidé jsou respektovanými odborníky v oboru komodit a derivátů. Jsou pravidelně zváni do pořadů s ekonomickou tématikou, publikují v odborných elektronických i tištěných médiích.

Naší filosofií je otevřený přístup k zákazníkům. Nabízíme pouze vysoce likvidní a z hlediska původu a ryzosti ověřený sortiment. Ceny jsou pevně svázané s burzovními kotacemi, samozřejmostí je zpětný výkup. Vytváříme stříbrný trh v Evropě, po vzoru již osvědčeného amerického trhu, který má v USA dlouholetou tradici. Pomáháme začínajícím i zkušeným investorům se vzděláváním a získáváním důležitých informací. Úspěch a dosažený zisk klientů je naše nejlepší vizitka!

Spolupracujeme i s dalšími subjekty působícími v oboru drahých kovů. Velmi zajímavý je například projekt elektronického tržiště na adrese BurzaDrahychKovu.cz. Tento portál umožňuje obchodování přímo mezi drobnými vlastníky investičních kovů. Provozovatel pak garantuje clearing a nabízí některé specializované služby, jako je například ověřování ryzosti.

SILVERUM s.r.o. je jednou ze zakládajících členů Československé asociace pro investiční kovy a numismatiku. Ta sdružuje české a slovenské firmy z oboru a je nejvýznamnější autoritou tohoto druhu na středoevropském trhu.

Váš dodavatel rodinného stříbra - již od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garance zpětného výkupu.
Tradice
Více než 10 let na trhu.
Nejlepší ceny
stříbra v ČR.
Garance původu a ryzosti kovů.