O společnosti

Hlavní činností holdingu Silverum je velkoobchod a maloobchod s fyzickým stříbrem, zlatem a ostatními investičními kovy.

Mateřská společnost SILVERUM s.r.o. má administrativní centrálu v Praze. Firma provozuje na adrese www.silverum.cz e-shop, určený především koncovým zákazníkům. Pro střední a velké investory zajišťuje další rozšířené související služby. Poskytujeme specializované poradenství zaměřené na problematiku hedgingu, burzovních a mimoburzovních doplňkových investičních nástrojů. Naši lidé jsou respektovanými odborníky v oboru komodit a derivátů. Jsou pravidelně zváni do pořadů s ekonomickou tématikou, publikují v odborných elektronických i tištěných médiích.

Dalším projektem skupiny je elektronická Burza Drahých Kovů, kterou naleznete na internetové adrese http://BurzaDrahychKovu.cz. Jedná se o unikátní portál sloužící pro vzájemné obchodování s fyzickými investičními kovy přímo mezi investory. Silverum poskytuje technickou platformu a garantuje vypořádání obchodů.

Filosofií celé skupiny Silverum je otevřený přístup k zákazníkům. Nabízíme pouze vysoce likvidní a z hlediska původu a ryzosti ověřený sortiment. Naše ceny jsou pevně svázané s burzovními kotacemi, samozřejmostí je zpětný výkup. Vytváříme stříbrný trh v Evropě, po vzoru již osvědčeného amerického trhu, který má v USA dlouholetou tradici. Pomáháme začínajícím i zkušeným investorům se vzděláváním a získáváním důležitých informací. Úspěch a dosažený zisk našich klientů je naše nejlepší vizitka!Váš dodavatel rodinného stříbra - již od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garance zpětného výkupu.
Tradice
Více než 10 let na trhu.
Nejlepší ceny
stříbra v ČR.
Garance původu a ryzosti kovů.