Zpětný výkup

Společnost SILVERUM s.r.o. nabízí jednoduchý a bezproblémový zpětný výkup investičních kovů od svých zákazníků. Výkup je garantován na veškeré stříbro a zlato zakoupené u společnosti SILVERUM s.r.o. Tato nadstandardní služba významným způsobem zatraktivňuje nabídku společnosti. Nabídka silverum.cz se tím stává pro kvalifikované investory ideální volbou.

Výkupní ceny se neustále mění dle situace na světovém i domácím trhu s fyzickým zlatem a stříbrem. Fyzické osoby (neplátci DPH) platí při nákupu stříbrných slitků a cihel cenu s 21% DPH. DPH je prodávajícím (plátcem DPH) následně odvedena státu. Při zpětném výkupu proto nelze vrácení DPH nárokovat. Mince ve zvláštním režimu mají sazbu DPH 0%. Vše je popsáno v sekci DPH u stříbra.

Výkupní cena pro STŘÍBRO

mince American Silver Eagle (pod 100 oz celkově): Bid spot + 2,5% bez DPH
ostatní mince, 10oz slitky (pod 100 oz celkově): Bid spot bez DPH
100oz cihly, mince a slitky v množstvích od 100oz: Bid spot - 7% bez DPH

Aktualní Ask spot stříbra naleznete v hlavičce e-shopu.

Výkupní cena pro ZLATO

mince a slitky (pod 1 oz celkově): Bid spot
mince a slitky v množství od 1 oz: Bid spot - 3%

Aktualní Ask spot zlata naleznete v hlavičce e-shopu.

Příklad pro stříbro (spot a kurz USD jsou ilustrativní)

hmotnost: 1 trojská unce
Bid spot stříbro:  $20
kurz CZK/USD:  23
výpočet výkupní ceny: 20 x 23 = 460,- Kč

Příklad pro zlato (spot a kurz USD jsou ilustrativní)

hmotnost: 1/4 trojské unce
Bid spot zlato: $1.800
kurz CZK/USD: 23
výpočet výkupní ceny: 1/4 x 1.800 x 23 = 10.350,- Kč

Podmínky výkupu


Uvedené výkupní ceny platí během standardní situace na trhu a svým klientům je garantujeme. V případě výrazné divergence spotové ceny a fyzického kovu oceňujeme výkupy individuálně, dle aktuální situace.

Za uvedenou cenu vykupujeme pouze vlastní a nepoškozené zboží. Investiční stříbro nesplňující výše uvedené dvě podmínky bude oceněno individuálně a jeho odběr není garantován. Neinvestiční stříbro nevykupujeme.

Postup


Mince či slitky zašlete jako cennou zásilku na naši adresu pro realizaci výkupu:
SILVERUM s.r.o., P.O.BOX 7, 320 00 Plzeň.

Nelze použít dobírku. Přiložíte kopii dokladu o nabytí a není-li to z faktury zřejmé, uvedete své osobní údaje, telefon, datum narození a bankovní spojení pro platbu. Údaje jsou potřebné pro vyhotovení smlouvy o výkupu. Jakmile zásilku odešlete, prosím sdělte tuto skutečnost včetně obsahu zásilky mailem na info@silverum.cz nebo kontaktujte operátora na infolince +420 605 012 333.

Po obdržení zásilky Vás kontaktujeme. Po schválení transakce Vám bude elektronicky zaslána kupní smlouva. Rozhodující je výkupní cena v den obdržení zásilky, nikoli odeslání. Do 15-ti pracovních dnů od podpisu smlouvy zašleme částku odpovídající ceně na váš účet. V případě většího objemu výkupu bude s Vámi předem dohodnuta cena a termín platby. Velké objemy řešíme ve spolupráci s našimi zahraničními smluvními partnery.Váš dodavatel rodinného stříbra - již od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garance zpětného výkupu.
Tradice
Více než 10 let na trhu.
Nejlepší ceny
stříbra v ČR.
Garance původu a ryzosti kovů.